Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony

Oferty pracy

Solan - The potato factory.

Mechanik zmianowy

Lokalizacja: Głowno
Wymiar godzinowy: Pełny Etat

Firma Solan Investment poszukuje dynamicznych i zaangażowanych osób na stanowisko Mechanik zmianowy.
Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, dokładną i potrafisz pracować w zespole, ta oferta jest dla Ciebie!

Obowiązki:

  • Dokonywanie bieżących przeglądów oraz smarowanie  maszyn i urządzeń
  • Wykonywanie na bieżąco niezbędnych prac konserwacyjnych, remontowych i zapobiegawczych
  • Sprawne i szybkie usuwanie awarii

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wykształcenie techniczne lub zawodowe
  • Komunikatywność

  •  Odpowiedzialność

  • Mile widziana praktyka w dziale utrzymania ruchu

  • Znajomość zasad BHP

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole
  • Szkolenia i wsparcie ze strony doświadczonych pracowników

Jak aplikować?:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: jozwiake@solan.pl

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji [...]

Przewiń na początek

BIURO i ZAKŁAD PRODUKCYJNY:
Łódzka 2
95-015 Głowno, Poland

DANE FIRMY:
Solan Investment Sp. z o.o.
Białobrzeska 15/96,
02-370 Warszawa, Poland

KONTAKT

tel.: +48 42 710 52 00
e-mail: solan@solan.pl